Trener Personalny & Dietetyk

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA ONLINE

1. Otrzymujesz ode mnie ankietę.

Na jej podstawie będę mógł ocenić, czy jestem Trenerem on-line, którego szukałeś.
Jeśli Twoje cele, nastawienie oraz oczekiwania pokrywają się z tym, co oferuję - przechodzimy dalej.

2. Umawiamy się na konsultację, gdzie przedstawiam Ci mój plan na Ciebie, aby osiągnąć cel, z którym do mnie przychodzisz.

Oferta jest dobrana indywidualnie do Ciebie - więc nie jestem w stanie z góry bez wcześniejszego wywiadu z Tobą określić, ile będzie kosztować, ponieważ każdy potrzebuje innych narzędzi, podejścia, lub ilości mojego czasu.

3. Po rozpoczęciu współpracy do 5 dni roboczych otrzymujesz ode mnie wszystkie wytyczne, wraz z niezbędnymi plikami wdrożeniowymi.

4. Po otrzymaniu wytycznych, zapoznasz się z nimi i zadajesz mi tyle pytań ile potrzebujesz, aby zrozumieć wszystko co będziesz robić, i dlaczego będziesz to robić. Czas współpracy liczymy dopiero od momentu, gdy wszystko będzie dla Ciebie jasne.

5. Zaczynamy Twoją transformację.

Moim zadaniem w całym procesie jest dostarczać Ci wiedzę i zalecenia jako narzędzia, abyś mógł rozwijać się tak szybko, jak to możliwe.

Mój model pracy nie polega na uzależnieniu Ciebie ode mnie, tylko na edukacji Ciebie w perspektywie długoterminowej, dlatego efekty, które wypracujemy będą stałe.

WSPÓŁPRACA PODSTAWOWA

Plan Treningowy

Dobór kalorii, makroskładników, suplementacji

Co 7 dni raport z przepracowanego tygodnia i kolejne wytyczne ode mnie

WSPÓŁPRACA ROZSZERZONA

Współpraca podstawowa rozszerzona o:

Wideoanalizę techniki ćwiczeń - analizuję Twoją technikę, wprowadzam korekty, abyś trenował(a) maksymalnie bezpiecznie oraz efektywnie

Stały kontakt pomiędzy raportami, gdzie możesz na bieżąco zadawać pytania, lub prosić o pomoc w nietypowych sytuacjach

PAKIET PODSTAWOWY

PAKIET ROZSZERZONY

NEWSLETTER

Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się do mojego newsletteru.

Uzupełniając powyższe pola, wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera, który zawierać będzie treści informacyjne, edukacyjne, marketingowe oraz nowości dotyczące strony arturgegotek.pl. Subskrypcję newslettera anulować możesz w każdej chwili.